Sīkdatņu politika

Mēs, ERGOSTOCK SIA, vienotais reģistrācijas numurs 40203505420, izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu mūsu internetveikala pilnvērtīgu darbību. Informācija, kas saistīta ar sīkdatnēm, netiek izmantota, lai jūs personīgi identificētu, un faili tiek glabāti jūsu ierīcē.

Sīkdatņu failu veidi:

- Tehniskās sīkdatnes nodrošina veikala pamatfunkcijas, piemēram, lapas navigāciju, pasūtīšanu, piekļuvi drošām vietnes vietām un citas. Vietne nevar pareizi darboties bez šiem failiem.
- Funcionalitātes sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegaumētu informāciju, kura izmaina mājaslapas darbību vai izskatu.
- Statiskās sīkdatnes palīdz saprast, kā lapas apmeklētāji ar to darbojas.
- Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu lietotāju pārvietošanos mājaslapā. Šīs izsekošanas mērķis ir rādīt reklāmas, kuras ir interesantas un aktuālas konkrētajam apmeklētājam.

Jūs jebkurā laikā varat atteikt sīkdatnes, mainot interneta pārlūka iestatījumus vai izdzēšot saglabātās sīkdatnes no savas ierīces. Vieta, kur tiek pārvaldītas sīkdatnes, ir atkarīga no izmantotā pārlūka.
Ir svarīgi zināt, ka pēc atteikšanās no tehniskām, funkcionālām un analītiskām sīkdatnēm vietni izmantot būs neiespējami, tāpēc mēs neiesakām šīs sīkdatnes dzēst vai bloķēt.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā.
Sīkdatnes netiek izmantotas citiem mērķiem, izņemot augstāk minētos.