Pasūtījumu apmaksas veidi

Tiešais bankas maksājums

Ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Maksekeskus ar zīmolu MakeCommerce jau 10 gadus ir vadošais maksājumu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs, kas nodrošina uzticamus maksājumu risinājumus un papildu pakalpojumus saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC.

Mēs atbalstām tiešsaites norēķinus ar Swedbank, SEB, Citadele, Luminor un Revolut internetbankām! 

VISA, MasterCard maksājumu kartes

Veicot priekšapmaksu, Tu vari izmantot debeta un kredītkartes VISA un MasterCard, ja esi aktivizējis iespēju drošiem pirkumiem internetā.

Pēc bankas kartes īpašnieka informācijas, kartes numura, derīguma termiņa un CVV ievades Maksekeskus sistēmā pasūtījuma summa tiks ieturēta no Tava kartes konta.

Priekšapmaksas rēķina apmaksa

Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu.

Pēc pasūtījuma saņemšanas Pircējam uz norādīto elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts avansa rēķins 100% apmērā no pasūtījuma summas. Pasūtījums tiek apstiprināts izpildei pēc tam, kad saņemta priekšapmaksas rēķina samaksa.

Pasūtījuma apmaksa ar norēķinu karti Ergostock Klientu centrā

Piedāvājam norēķināties ar bankas karti (VISA, Mastercard) pasūtījumu saņemšanas brīdī Ergostock Klientu centrā Cēsu ielā 18, Rīgā. 

Pēcapmaksa

Pircējiem, kas noslēguši ar ERGOSTOCK sadarbības līgumu un kuriem veikts kredītspējas novērtējums, piedāvājam veikt norēķinus ar pēcapmaksu.

Inbank sadali daļās.

Inbank sadali daļās ir maksājumu risinājums, kas palīdz vēl ērtāk norēķināties par pirkumiem mūsu e-veikalā. Inbank sadali daļās sniedz iespēju vienkārši un bez papildus maksas sadalīt pirkuma summu 6  vienādās daļās.

Inbank sadali daļās ir gudrs veids, kā iegūt visu nepieciešamo uzreiz, nepārmaksājot. Inbank sadali daļās vienmēr ir bez maksas – bez procentiem, līguma maksas vai pirmās iemaksas.

  • Maksā 6 vienādās daļās
  • 0€ pārmaksa
  • Pirkumiem no 75€ līdz 2 000€
  • Pirmais maksājums pēc mēneša

Inbank sadali daļās maksājumu metodi piedāvājam sadarbībā ar SIA “Inbank Latvia”.