Ražots Latvijā: Akustikas Starpsienas TYST

January 11, 2024
Ražots Latvijā: Akustikas Starpsienas TYST
Publicēts  Atjaunots  

Ergostock ar lepnumu iepazīstina ar Latvijā ražotām Akustikas starpsienām, ar zīmola vārdu TYST. Rakstāmgaldu akustikas starpsienas ir paredzēts, lai uzlabotu akustisko vidi darba telpā, kurā ir vairākas individuālas darba vietas. TYST nodrošina perfektu funkcionalitātes un estētikas sajaukumu, uzstādot jaunu standartu darba telpas optimizācijā. Šīs galdu starpsienasir īpaši izstrādātas, lai risinātu vairākas galvenās problēmas:

Trokšņa samazināšana

Akustiskās starpsienas palīdz absorbēt, bloķēt vai slāpēt skaņu telpā, kas ir īpaši svarīgi atvērtā plānojuma birojos, zvanu centros un citās vidēs, kur troksnis var novērst uzmanību vai radīt diskomfortu. Akustikas starpsienas spēj uzlabot arī telpas kopējo akustisko kvalitāti, samazinot atbalsi. Tas ir noderīgi ne tikai biroja apstākļos, bet arī tādās vietās kā skolas, bibliotēkas un pasākumu norises vietas.

Uzlabota konfidencialitāte

Darba vietās, īpaši atvērtā biroja izkārtojumos, akustiskās starpsienas nodrošina darbiniekiem arī privātuma sajūtu. Tās palīdz izveidot mazākas, izolētākas zonas lielākā telpā, ļaujot sarunāties konfidenciāli un samazināt audiālos traucējumus, kā arī radīt privātuma sajūtu katram darbiniekam savā darba vietā. 

Daudzpusība un estētika

Mūsdienu akustiskās starpsienas bieži tiek veidotas tā, lai tās būtu estētiski pievilcīgas, un tās var izmantot kā dizaina elementus. Tos var pielāgot dažādos izmēros un krāsās, lai papildinātu telpas interjera dizainu.

Elastība telpas izmantošanā

Akustiskās starpsienas ir modulāras, kas ļauj elastīgi izkārtot telpu. Šī pielāgošanās spēja ir noderīga, lai izveidotu pagaidu sanāksmju zonas, projektu telpas vai pēc vajadzības mainītu telpas izkārtojumu.

 

TYST starpsienu pamatā ir apņemšanās nodrošināt kvalitāti un darba vietu pielāgošanu. Katrai starpsienai ir izturīgs rāmis, kas izgatavots no augstas stiprības Latvijas finiera, ko papildina skaņu absorbējošas akmens vates pildījums. Starpsienas ir apvilktas ar kvalitatīvu 100% poliestera audumu, kas lepojas ar Oeko-Tex sertifikātu apkārtējās vides un cilvēku drošībai.

Izprotot, ka katrai darba vietai ir savas unikālās vajadzības, Ergostock piedāvā individuālus risinājumus. Klienti var pielāgot starpsienu izmērus un auduma krāsas atbilstoši savām īpašajām prasībām. Turklāt TYST nodrošina personalizētu dizainu iespējas, kas atbilst uzņēmumu individuālajām zīmola vajadzībām.

Izmantojot progresīvo MUTOH sublimācijas drukas tehnoloģiju, TYST nodrošina, ka katrs nodalījums ir ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī izturīgs un spēj demonstrēt sarežģītas dizaina detaļas. 

Katrs TYST akustikas satrpsienu komplekts ietver pašu starpsienu, viegli uzstādāmus montāžas kronšteinus un lietotājam draudzīgu lietošanas pamācību. Šī visaptverošā pakete nodrošina nemanāmu integrāciju jebkurā darbvietā.

Iedomājieties darbvietu, kurā katra trokšņa nots ir pielāgota ideālam produktivitātes līmenim. Tā ir pasaule, kurā jūs aicina TYST akustiskās starpsienas. Tas nav tikai par telpas sadalīšanu; tas ir par fokusa palielināšanu, komforta uzlabošanu un tādas vides radīšanu, kurā varat patiesi attīstīties. 

 

TYST akustikas starpsienas ir pieejamas izmēros 120x65, 140x65, 160x65, 180x65 un 80x65cm. Par personalizāciju lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz epastu info@ergostock.lv vai zvanot +371 25662240.

Publicēts  Atjaunots